Kvarner Expo 2017

Poštovani,

Obrtnička komora Primorsko-goranske županije ove godine ponovno pokreće tradicionalni sajam „Kvarner expo“, prodajnu izložbu proizvođača suvenira .

Sajam će se održati u Crikvenici , Gradska sportska dvorana, Kotorska 15 c,

14. i 15. travnja 2017. godine.

Ove godine ponudu sajma želimo proširiti i na proizvođače vina i autohtonih proizvoda.

Cijena osnovnog štanda veličine 4 metara kvadratnih je 250,00 kuna po metru kvadratnom (s uključenim PDV-om).

Sva ostala dodatna oprema plaća se dodatno prema cjeniku.

Za sve izlagače osigurano je besplatno parkiranje u blizini sajma, a od Udruge privatnih iznajmljivača Crikvenice očekujemo povoljnu ponudu za smještaj izlagača.

Obrazac prijave s popisom i cjenikom dodatne opreme u PDF obliku preuzmite OVDJE

Zbog kratkoće roka molimo da prijave dostavite najkasnije do 30. ožujka 2017. godine na kontakte Obrtničke komore Primorsko-goranske županije , tel.051/325599,

Molimo Vas da informaciju što prije proslijedite svojim potencijalno zainteresiranim članovima i angažirate se na njihovoj animaciji za nastup na sajmu.

Komorski tajnik

Željko Dimitrić,