NOVA HUMANITARNA AKCIJA - OBRTNIK OBRTNIKU

Hrvatska obrtnička komora poduprla je humanitarnu akciju ˝OBRTNIK OBRTNIKU˝koju je pokrenuo Otvoreni radio. Više o akciji pročitajte otvaranjem fotografije - dopisa Hrvatske obrtničke komore .

Također, prenosimo popratne informacije u svezi akcije koje je poslalo Udruženje obrtnika Županja:

Udruženja obrtnika, svima

Broj: Po-05/7-2014

Županja, 28.7.2014.

Poštovane kolegice i kolege !

Nastavljamo sa aktivnostima organiziranja pomoći poplavljenim obrtnicima, koji imaju sjedište obrta na području

za koje je Vlada RH proglasila katastrofu – sela: Gunja, Rajevo Selo, Posavski Podgajci, Račinovci, Đurići i Strošinci.

OTVORENI RADIO ZAGREB, ponudio nam je medijsku podršku, te obljavljuju apel za pomoć ovim OBRTNICIMA.

Pojavilo se pitanje dostave STVARI iz DONACIJE, koje su namijenjene KONKRETNIM OSOBAMA – poplavljenim

obrtnicima.

Ponudili smo svim DONATORIMA (putem Otvorenog radio-Zagreba):

-  da stvari koje žele donirati, dostave u njima najbliže UDRUŽENJE OBRTNIKA.

MOLIMO VAS za pomoć i suradnju u dostavi takvih donatorskih paketa:

- da proslijedite sve donatorske pakete HP-expresom, ili preko druge kuće, na NAŠ RAČUN, na adresu našeg Udruženja:

UDRUŽENJE OBRTNIKA ŽUPANJA

Aleja Matice hrvatske 31

32270 ŽUPANJA

Naglašavamo: troškove dostave platiti će naše Udruženje, po primitku paketa.

Hvala vam svima, vjerujemo da ćemo moćo na ovaj način najbrže i najefikasnije proslijediti DONACIJU, onome kome

je namijenjena.

S poštovanjem,