Predstavljanje proizvoda Istarske kreditne banke d.d. Umag za obrtnike

Istarska kreditna banka d.d. Umag održat će u petak, 22. ožujka 2024. godine od 10:00 do 12:00 sati predstavljanje proizvoda banke, putem individualnih savjetovanja za članove Udruženja obrtnika Viškovo Kastav Klana Jelenje. Savjetovanje će se održati u Poduzetničkom domu Saršoni, u uredu Udruženja obrtnika Viškovo Kastav Klana Jelenje, na adresi Saršoni 19, Viškovo.

Temeljem Sporazuma o poslovnoj suradnji za 2024. godinu, sklopljenog između Istarske kreditne banke Umag d.d. i Obrtničke komore Primorsko-goranske županije obrtnicima na području naše županije osigurani su povoljniji uvjeti kreditiranja.

Našim članovima Komore na raspolaganju su sljedeće kreditne linije:

· kratkoročni krediti za obrtna sredstva i revolving krediti s rokom otplate do 12 mjeseci

· krediti za pripremu turističke sezone

· dugoročni krediti za financiranje trajnih obrtnih sredstava s rokom otplate do 5 godina

· dugoročni krediti za nabavu opreme s rokom otplate do 7 godina

· dugoročni krediti za kupnju, izgradnju, uređenje ili proširenje gospodarskih i/ili poslovnih objekata s rokom otplate do 12 godina.

Najniža kamatna stopa po kratkoročnim kreditima odnosi se na kredite za pripremu turističke sezone i iznosi 4,25%, a u cilju financijskog praćenja obrtnika u njihovim potrebama za trajno obrtnim sredstvima te investicijama u cilju rasta i razvoja poslovanja, Banka će odobravati i dugoročne kredite također uz kamatnu stopu već od 4,25%.

Naknada za obradu kreditnih zahtjeva također je znatno niža od redovne te iznosi 0,40% od iznosa kredita za kratkoročno financiranje odnosno 0,80% od iznosa kredita za dugoročno financiranje.

Banka će obrtnicima koji otvore novi transakcijski račun u 2024. godini, omogućiti korištenje te usluge bez obračuna i plaćanja mjesečne naknade za održavanje računa do 31. prosinca 2024. godine.

Banka će obrtnicima odobravati Business charge karticu bez upisnine i članarine za prvu godinu korištenja.

Također, Banka će obrtnicima koji do kraja 2024. godine ugovore korištenje usluge Mobilnog bankarstva – mIKB Business, omogućiti do 31. prosinca 2024. godine korištenje te usluge bez obračuna i plaćanja mjesečne naknade.

Molimo sve zainteresirane da se prijave za savjetovanje putem e-maila Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili telefona 051/297-926, najkasnije do četvrtka, 21. veljače 2024. godine.

Gastro lutalica

adria oil

200x120

Gospodarski vodič 2017

vodic

Za preuzimanje klikinte na sliku

Glasilo EHO

  • 1
  • 2
  • 3
  • Matejna
  • Manifestacije
  • Majevica
  • Konobe
  • Maškare

Kotlić 2019. Kotlić 2018. Kotlić 2016.

 

Svečana sjednica 2019. Humanitarna manifestacija 5.3.2019 i paljenje Pusta
Svečana sjednica 2018. Poduzetnički dan 2016.
Radionica e-račun Poduzetnički dan 2018.
 

 

2016. 2015.

 

Dalibor Ožanić Ervin Tomić Tomislav Širola
 
Haris Jurada Boris Sušanj Dalibor Mladenić
Boris Radović Beli

 

Maškare 2013. Maškare 2015. Najbolje maškarani prostor 2016.

 

udruzenje.info koristi kolačiće (eng. cookies) kako bi vam pružio bolje korisničko iskustvo i pratio statistiku posjeta. Klikom na 'Slažem se' dajete nam dopuštenje postavljanja kolačića na Vaše računalo.
Slažem se