Popusti kod INA-e za članove HOK-a

Ovim putem Vas obavještavamo o novim izmjenama privremene obustave korištenja dogovorenih popusta kod INA-e za članove HOK-a, a u sklopu programa HOK Obrtnik plus.

Naime, 18. srpnja 2022. donesena je Uredba o utvrđivanju najviših maloprodajnih cijena naftnih derivata kojom za EURODIESEL i EUROSUPER 95 cijene više nisu fiksirane na zadanim vrijednostima na svim prodajnim lokacijama osim autocestama.

Nastavno na navedeno, od 19.7.2022. na INA benzinskim servisima vrijedi sljedeće:

• za goriva EURODIESEL i EUROSUPER 95 primjenjuju se popusti koji su vrijedili do 5. srpnja 2022.,
  • za proizvode premium kvalitete (EUROSUPER 95 CLASS PLUS, EUROSUPER 100 CLASS PLUS, EURODIZEL CLASS PLUS), primjenjuju se popusti sukladno važećim ugovorima, a uzimajući u obzir ukupne količine preuzetih goriva putem INA kartice,
  • za EURODIESEL PLAVI popust se do daljnjeg ne primjenjuje s obzirom da je navedeno gorivo cjenovno fiksirano navedenom Uredbom.

Navedena privremena mjera će biti na snazi do ponovnog slobodnog formiranja maloprodajne cijene, a u slučaju bilo kakvih daljnjih izmjena INA će nas pravovremeno obavijestiti.

adria oil