SURADNJA VISOKE POSLOVNE ŠKOLE PAR I UDRUŽENJA OBRTNIKA VIŠKOVO, KASTAV, KLANA, JELENJE

Danas, 03. ožujka 2021. godine potpisan je Sporazum o poslovnoj suradnji u području obrazovanja između Visoke poslovne škole PAR i Udruženja obrtnika VIŠKOVO KASTAV KLANA JELENJE.

Sporazum su potpisali doc.dr.sc. Gordana Nikolić, dekanica PAR-a i Jasminka Blečić, predsjednica Udruženja obrtnika.

slika4

„Znanje je moć koja nikada ne gubi svoju vrijednost i koja nam daje prednost pred drugima.

Cjeloživotno učenje i obrazovanje nisu samo edukacije, seminari, radionice i sl. koje pohađamo, već puno više od toga – iskustva koja stječemo, ljudi koje susrećemo, kontakti koje ostvarujemo te ideje i informacije koje razmjenjujemo“. – istaknula je dekanica Nikolić.

ponudi Visoke poslovne škole PAR ne samo za članove Udruženja obrtnika već i za članove njihove uže obitelji. Riječ je o programima obrazovanja koji uključuju i studijske programe preddiplomskog i diplomskog studija te programe cjeloživotnog obrazovanja koji pridonose kvaliteti rada i boljem pozicioniranju na tržištu svakog obrtnika. Visoka poslovna škola PAR Ovom suradnjom osigurava se popust od 20 % na cijenu odabranog obrazovnog programa u provodi preddiplomske studije Poslovno upravljanje i Upravljanje u gastronomiji i restoraterstvu, te diplomske smjerove Upravljanje financijama, Upravljanje malim i srednjim poduzećima te Upravljanje u sportu. Stručno usavršavanje za voditelja izrade i provedbe EU projekata počinje 15.2. dok za voditelja digitalnog marketinga započinje 15.3., a započeli su i upisi na studijske programe.

Predsjednica Blečić o suradnji je naglasila: „Znanje u kombinaciji s puno rada, truda i naravno, iskustva, jedina je garancija za uspjeh. Život teče ubrzanim tokom i da bi ostali ukorak s vremenom i trendovima, potrebna je stalna edukacija .Nadamo se da će naši obrtnici prepoznati kvalitetu programa koji se nude njima i članovima njihovih obitelji i koristiti pogodnosti ovog Sporazuma o suradnji.

slika2