HOK obrtnik plus, Izrada dokumentacije za usklađenje s Općom uredbom EU o zaštiti podataka 2016/679 (GDPR)

PODSJETNIK na ponudu za izradu dokumentacije za usklađenje s Općom uredbom EU o zaštiti podataka 2016/679 (GDPR).

U međuvremenu, uključeni su u HOK Obrtnik Plus - više informacija na https://www.hok.hr/pogodnosti/hok-obrtnik-plus/partneri/oscorp-jdoo .

S obzirom na to da svi koji prikupljaju i obrađuju osobne podatke svojih klijenata i kupaca dužni su uskladiti se s obavezama GDPR-a. Obaveza vođenja popisa klijenata prema preporukama HZZJZ, posebno za vrijeme trajanja korona krize, između ostalog iziskuje usklađivanje poslovanja s zakonskom regulativom što podrazumijeva izradu niza dokumenta i ustroj određenih pravila poslovanja.

Ovom ponudom članicama i članovima Ceha frizera i kozmetičara HOK-a, pri izradi dokumentacije za usklađenje s Uredbom, zajamčena je cijena od 399,00 kn jednokratno uz isporuku iste putem e-maila, odnosno 499,00 kn jednokratno za slanje dokumentacije putem pošte bez obzira na opseg dokumentacije potrebne za pojedinog člana.

Ponudu možete pronaći klikom OVDJE