NATJECANJE ZA NAJBOLJI ŠTRUDEL / ŠTRUDLU

Udruženje obrtnika Viškovo Kastav Klana Jelenje dana 19.09.2019.(četvrtak) u sklopu manifestacije Matejna,  na 5. Poduzetničkom danu,  pod nazivom

„TRENDOVI U UGOSTITELJSTVU I LOKALNA GASTRONOMIJA“

organizira

NATJECANJE  ZA  NAJBOLJI   ŠTRUDEL/ ŠTRUDLU

Štrudel /  štrudla  mogu  biti sa punjenjem po izboru (voće, orasi, sir…)

Stručni žiri sastavljen od renomiranih kuhara i ugostitelja ocijenjivati će pripremljene i prijavljene
slastice i  podijeliti nagrade

Prijave na natječaj mogu se dostaviti osobno u prostorije Turističke zajednice Viškovo ili Udruženja obrtnika Viškovo Kastav Klana Jelenje   zaključno do 15.09.2019.

Telefonom Udruženje obrtnika 297-926,     091 3297 926