Natječaj za najbolje uređenu konobu na području Općine Viškovo 2019

Udruženje obrtnika Viškovo Kastav Klana Jelenje raspisuje natječaj za najljepše uređenu konobu na području Općine Viškovo u 2019. godini. Tekst Javnog poziva prenosimo u cijelosti:

HRVATSKA OBRNIČKA KOMORA

OBRTNIČKA KOMORA PRIMORSKO GORANSKE ŽUPANIJE

UDRUŽENJE OBRTNIKA VIŠKOVO KASTAV KLANA JELENJE

www.udruzenje.info

JAVNI POZIV ZA

IZBOR ZA NAJLJEPŠE UREĐENU KONOBU

na području Općine Viškovo u 2019. godini

Udruženje obrtnika Viškovo Kastav Klana Jelenje za 2019. godinu organizira izbor za najljepše uređenu konobu na području Općine Viškovo.

Uvjeti natječaja su:

• na natječaj spomenute objekte mogu prijaviti stanovnici Općine Viškovo, bez obzira na vlasništvo

U navedenoj akciji vršit će se ocjenjivanje konoba prema slijedećim kriterijima:

*uređenost

*opremljenost

Stručno povjerenstvo obići će prijavljene objekte te ih ocijeniti i fotografirati, i na temelju ukupne ocjene dodijeliti prigodnu nagradu kako slijedi;

• za 1. mjesto – pršut i bukaleta
  • za 2. mjesto -   domaći liker i bukaleta
  • za 3. mjesto - vino boca i bukaleta

Prijave na natječaj mogu se dostaviti osobno u prostorije Turističke zajednice Viškovo ili Udruženja obrtnika Viškovo Kastav Klana Jelenje , od 22.07.2019. do zaključno 01.09.2019.

Prijavnice preuzmite klikom OVDJE (PDF format)

Telefonom Udruženje obrtnika 297-926, Turistička zajednica 257-591

Mailom; Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. , Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.