HT B2B RUN RIJEKA

Poštovani članovi Udruženja obrtnika Viškovo-Kastav-Klana-Jelenje,

čast nam je i zadovoljstvo pozvati Vas na sudjelovanje na poslovno-sportskoj manifestaciji HT B2Run Rijeka 2019!

Ulaskom u međunarodnu B2Run seriju, odlučili smo u ovu manifestaciju uključiti sve sektore poslovnog djelovanja u Hrvatskoj i van granica. S obzirom da želimo potaknuti razvoj obrtništva u svim regijama Hrvatske, cilj nam je uključiti i obrtnike kao ključne aktere na tržištu.

Stoga bi nam bilo zadovoljstvo da nam se pridružite na startu i pozovete sve svoje članove kako bi odmjerili snage i osnažili timski duh u sklopu našeg neformalnog druženja.

U privitku Vam dostavljamo poziv sa svim bitnim informacijama koje možete proslijediti svojim članovima. Vidimo se na startu!

Plan preuzmite klikom OVDJE

Trkački pozdrav,