Obrtnička komora ĐGŽ traži NOVOG ČLANA ISPITNE KOMISIJE ZA PROVEDBU MAJSTORSKOG ISPITA ZA ZANIMANJE STOLAR

PRENOSIMO OBAVIJEST OBRTNIČKE KOMORE PGŽ-a

Poštovani,

Obrtnička komora PGŽ traži (treba) novog člana ispitne komisije za provedbu majstorskog ispita za zanimanje stolar.

Tražimo iskusnog obrtnika koji ima odgovarajuće vještine i želi biti aktivan u komisiji.

Uvjet kojem mora udovoljiti kako bi bio u ispitnoj komisiji:

1. a)Položen majstorski ispit za stolara

ili

1. b)Završena srednja škola za stolara i nakon završene srednje škole, stečenih pet godina radnog iskustva na poslovima stolara do 1.7.1994. godine (priznati status majstora).

Obaveze člana ispitne komisije: dolazak na sastanak komisije (pregled dokumentacije prijavljenih kandidata), dolazak na praktični dio majstorskog ispita i ocjenjivanje rada kandidata (najmanje 2 puta), dolazak na usmene dijelove ispita (po potrebi).

Ispitna komisija za stolara koju trenutno imamo još uvijek ima mandat u trajanju, do svibnja 2019. godine, međutim zbog smrti dosadašnjeg predsjednika ispitne komisije, Marina Perišića, u obvezi smo imenovati novog člana.

Srdačan vam pozdrav,

Tamara Dukić, prof.