19. Međunarondi sajam SASO, 16. Međuanrondi sajam obrtništva i male privrede

Obavještavamo Vas da će se ove godine, nakon godine dana pauze, održati 19. Međunarodni sajam SASO, a u sklopu istog i 16. Međunarodni sajam obrtništva i male privrede.

Sajam će se održati od 21.- 24. 10. 2015. Godine u Splitu , u Spaladium Areni .

Ovim putem Vas pozivamo da sudjelujete na izlaganju gore spomenutog sajma, te se nadamo da će te obavijestiti svoje članove koji su zainteresirani za nastup na međunarodnom sajmu SASO.

Obrtnička komora Splitsko-dalmatinske županije je i ove godine potpisala ugovor o suradnji sa organizatorom sajma SASO, a odnosi se na povlaštene cijene izlaganja za članove Hrvatske obrtničke komore.

Na 19.međunarodnom specijaliziranom sajmu SASO 2015. i 16. Sajmu obrtinštva obrtnici će moći izlagati po sljedećim povlaštenim uvjetima:

stavke fakture:

1,15 €/m2

1 €/m2

priključak struje do 7 kw

obavezno osiguranje štanda hok tj. suizlagača na štandu

60€/izlagaču,minimalno

110 €/kom

direktan link na web stranice

30€

Način prijavljivanja obrtničkih komora sa izlagačima:

• Na službenoj prijavnici sajma SASO 15 ispuniti m2 i tip uređenja, jačinu struje i ostale obavezne zahtjeve prema navedenoj specifikaciji ovog članka. Fakturiranje se vrši prema korigiranoj cijeni po stavkama prijave kako je navedeno u ovom ugovoru, ne prema službenoj cijeni u prijavnici. Komore vrše agitiranje izlagača.
  • Obrtnička komora na memorandumu dostavlja sve podatke o fakturiranju: naziv i podaci obrta, naručeni m2 i tip uređenja štanda, priključke struje i vode i skicu izvoda na štandu, podaci za skupni upis u katalog sa podacima za svakog izlagača, skicu štanda i raspored izlagača na zajedničkom štandu
  • Normativ uređenja: - poluuređeni prostor (pregradne stijenke, tepih, rasvjeta i       natpis pojedinačne komore kao nositelja štanda)

-       uređeni prostor (pregradne stijenke, tepih, rasvjeta i natpis pojedinačne komore kao nositelja štanda, stol i 4 stolice, info pult, ili visoka vitrina ili ostava). Ukoliko je potrebna dodatna oprema van navedenog normativa načuje je komora ili izlagač posebno i ona se dodatno fakturira.

• Zajedno sa Sajmom Split raspored štandova na ukupnom nacrtu sajma SASO 15.

Nadamo se uspješnoj suradnji.

Za sve informacije stojimo Vam na raspolaganju:   Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.                 Obrtnička komora splitsko-dalmatinske županije